20 YILLIK ULAŞIM ÇİLESİNE 20 GÜNDE SON VERİLDİ

29.12.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

20 YILLIK ULAŞIM ÇİLESİNE 20 GÜNDE SON VERİLDİ

20 YILLIK ULAŞIM ÇİLESİNE 20 GÜNDE SON VERİLDİ

Bağlar Belediyesi, Siverek yolu üzerinde uzun yıllardır şikayet konusu olan yol sorununu kısa sürede kazandırdığı uzun ve geniş yol çalışması ile çözüme kavuşturarak ulaşımı rahatlattı.Daha önce Kosgeb’e giden güzergahın alt bölümüne yol kazandıran ekipler, bu kez bu güzergahın üst tarafını ana yola bağlayan 1 kilometre 200 metre uzunluğunda yeni yol yaptı.

Ulaşım Artık Daha Rahat Olacak

Bağlar Belediyesi, Şanlıurfa karayolu Kosgeb mevkisi üzerinde uzun yıllardır yaşanan ve hem sürücülerin hem de çevredeki esnaflar ile vatandaşların şikayetine konu olan ulaşım sorununu, yeni yol yaparak çözdü.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda önce güzergahın alt tarafına, ardında da üst tarafına yeni yol yapılarak sorun ortadan kaldırıldı.

1 kilometre 200 metre uzunluk ve 25 metre genişliğindeki yolun tamamlanmasıyla rahat nefes alan vatandaşlar, yapılan hizmetin çok değerli olduğunu dile getirerek bu konuda duyarlılık gösteren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

“Milletimizin Yaşam Kalitesini Yükseltmek İçin Çalışıyoruz ”

Yapımı tamamlanan yolda incelemelerde bulunan Başkan Beyoğlu,halkın taleplerini ve memnuniyetini esas alarak hizmet çalışmalarını gerçekleştirdiklerini söyledi.Beyoğlu,”Uzun yıllardır devam eden bir sorununu daha çözmek bize nasip oldu. Vatandaşlarımız artık huzur içerisinde bu güzergahı kullana bilecek.Bunu sağladığımız için mutluyuz. Milletimizin yaşam kalitesini yükseltecek hizmetlerimize devam edeceğiz ” dedi.

kAYNAK:BAĞLAR BELEDİYESİ

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz