Büyükşehir’den çocuklara film gösterimi

20.12.2018

Kişi Okumuş

0 Yorum

Büyükşehir’den çocuklara film gösterimi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kadın Yaşam Merkezi kreşlerinde eğitim alan çocuklara yönelik animasyon film gösterimi düzenledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin çocuk ve yetişkinlere yönelik ücretsiz film gösterimleri devam ediyor. İzleyiciye her ay farklı film seçeneklerinin sunulduğu ücretsiz sinema günlerinin konukları bu defa Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın kreşlerinde eğitim alan çocuklar oldu. Kültür ve Kongre Merkezi Sinema Salonu’nda gerçekleşen gösterime Ben u Sen, Mardinkapı ile Koşuyolu Kadın Yaşam Merkez’lerinde eğitim alan 110 çocuk katıldı. Çocukların eğitmenler eşliğinde sinema gösterimine ulaşımları servis araçlarıyla sağlandı.

Çocuklar Karlar Prensi Eliot’un maceralarını heyecanla izledi
Sıkıcı hayatından kurtulmak için hayallerinin peşinden koşmaya karar veren minyatür at Eliot ile arkadaşı Hazel’in maceralarının anlatıldığı animasyon yapımı filmi çocuklar büyük bir heyecanla izledi. 90 dakika süren filmde oldukça keyifli anlar geçiren minikler, yapılan gösterimden dolayı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Ücretsiz sinema gösteriminin ardından çocukların Kadın Yaşam Merkezleri’ne ulaşımları servis araçlarıyla sağlandı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, Kültür ve Kongre Merkezi’nde dezavantajlı çocuklara yönelik düzenlediği ücretsiz sinema gösterimleri devam edecek. (Haber Merkezi)

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz